Serwis i naprawa gitar i basów

Podstawową  usługą Guitar Help jest serwis i naprawa gitar i basów. Ustandaryzowany, 13 punktowy proces diagnostyczny pozwala wychwycić wszystkie niedociągnięcia  instrumentu, dzięki czemu serwis przeprowadzany jest dokładnie, bez możliwości pominięcia  żadnej ze słabych stron.  Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i oprzyrządowanie. Cechą wyróżniającą  nasze usługi jest gwarancja ich najwyższej jakości bez względu na wartość instrumentu..

Czas realizacji usług


Czas realizacji zamówienia to 2 do 4 dni roboczych, express - następny dzień roboczy, express VIP to serwis tego samego dnia. Każdy instrument otrzymuje wymaganą ilość czasu i uwagi.  Krótkie terminy wykonania usługi wynikają z zaawansowanego procesu technologicznego i standaryzacji usług. Najwyższa jakość i najkrótsze terminy - to nasza dewiza.  Nie przetrzymujemy niepotrzebnie instrumentów naszych klientów. Wiemy jak trudno im się z nimi rozstawać.

Technologia i możliwości

Standaryzacja procesu serwisowego i wykorzystanie najnowocześniejszej w Polsce maszyny do szlifu progów  (MDSP2 Pro) pozwalają na wykonywanie czynności  dokładniej i szybciej.  Możliwości Guitar Help w chwili obecnej to do 10 instrumentów dziennie przy serwisie typu: szlif progów + pełny  PROsetup (wymiana strun z blokadą na kluczach i stres testem z rozciąganiem, regulacja krzywizny gryfu, szlif siodełka pod konkretny rozmiar strun, ustawienie akcji strun z odwzorowaniem radiusa podstrunnicy, ustawienie wysokości przystawek, usunięcie luzów na połączeniach skręcanych, czyszczenie i polerowanie instrumentu).

Profesjonalna obsługa


Guitar Help to profesjonalna pracownia serwisowania i modyfikowania gitar w centrum Warszawy. Guitar Help to nie tylko wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z instrumentami, ale przede wszystkim zupełnie nowa jakość w zakresie obsługi.  Gwarantujemy terminowość, pełne zaangażowanie i  zrozumienie potrzeb naszych klientów.  Naszą ambicją jest ich satysfakcja.

Higro Sound

Nowa usługa dla instrumentów! Zabieg równomiernego rozkładu wilgotności w drewnie instrumentu za pomocą wymuszonych drgań w Komorze Higro. Zabieg wpływa na  zwiększenie sztywności drewna i zmniejszenie współczynnika tłumienia co w konsekwencji wpływa korzystnie na brzmienie instrumentu. 120 godzin w Komorze Higro pozwala wydłużyć brzmienie (sustain) do 15%!

Czytaj więcej

Gryfmiarka od Guitar Help

JUŻ JEST! Opracowany przez Guitar Help przymiar do testowania optymalnej krzywizny gryfu! Dzięki urządzeniu możesz sam kontrolować  i ustawiać gryf Twojej gitary lub basu z  dokładnością do 0,001mm!  Od teraz zmiana wilgotności i  temperatury  powietrza a także  transport  i zmiany właściwości drewna nie będą już problemem. Wystarczy przyłożyć tester  i w ciągu kilku minut skorygować zbyt płaski lub wypukły gryf.  Efekt -  standard serwisowy Guitar Help we własnym  domu!

Instrukcja obsługi przymiaru.

012345

Lutnik + Warszawa = Guitar Help

"Graj na gitarze to się nie zestarzejesz" mawia stare rock’n’rollowe przysłowie. Zgadzamy się nim realizując nasze motto: "Uszczęśliwiamy ludzi usprawniając ich ukochane instrumenty, a człowiek szczęśliwy żyje znacznie dłużej".

Najnowsze Testy

Guitar Help to nie tylko serwis gitar i naprawa gitar.. to także miejsce gdzie  odbywa się renowacja gitar  w rękach doświadczonego lutnika. Tym razem przywrócony do życia parlour został wypróbowany przez Mike’a Gowina.

Czytaj więcej...

Opinie Klientów

Bartek Królik: zdjęcie z profilu

Bartek Królik
Z bólem serca oddawałem swój skarb w ręce obcego człowieka. Pan doktor z Guitar Help okazał się wyjątkowo delikatny, a jego ręce lecznicze !!! Mój Musicman Stingray Bass z '76 roku GRZMI obecnie jak FORTEPIAN. Nic dodać nic ująć. Polecam wszystkim. 

Kontakt

Serwis Guitar Help

czynne pon.-pt. 8-19, sob. 10-14

ul. Sandomierska 23 lok. 52
02-567 Warszawa

tel. +48 691 441 628
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.