Opinie klientów Guitar Help

Pawel Koscielniak
Panowie dostali ode mnie budżetowy instrument a oddali mi profesjonalny. Brak słów. Rewelacja. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Thomas S
My Fender Tele was handled with precise manner. Real professionals. A place to go back
Angelika Wu
Świetny sklep, polecam!
troglodit616
Polecam w 100%!
Najpierw oddałem Jacksona RR3, a jakiś czas później Schectera Loomis.
W obu przypadkach pełny przegląd, szlif progów. ustawienie. Dodatkowo Jackson jest już po zabiegu Hygro - rewelacja! Zmęczony życiem gryf jest znowu jak żyleta :D Z pewnością
Robert Chmielewski
To miejsce jest fantastyczne bo świetnie serwisują gitary.
Magdalena Przybysz
Miła, profesjonalna obsługa. Szybko i tanio 😁 polecam 😁
Patryk Ewertowski
Wiedzą co robią. Oddałem już 3 gitary i za każdym razem wróciły nie do poznania. Czy to naprawa ubytków w lakierze, regulacja, wymiana siodełka, klejenie główki, wszystko zrobione idealnie, raz nawet wpadłem i wiosło zrobili mi od ręki, mimo bycia w nawale pracy. IMHO najlepszy lutnik w Warszawie.
piotr słowikowski
Mój strat i bas fenderki zrobione b.dobrze .mucha nie siada .polecam lekarzeodgitar
Stiwen Sigal
Fachowa i szybka obsługa
Piotr Hofman
W poniedziałek gitara oddana do ustawienia, w piątek gotowa. W międzyczasie był telefon z serwisu i uzgodnienie szczegółowego zakresu i wyceny prac. Gitara brzmi świetnie, gra stała się 10x wygodniejsza.
Bartek Gilmour
To nie była moja pierwsza wizyta u Państwa, ale zarówno ta jak i każda inna jak najbardziej pozytywna.
Gitara po szlifie progów brzmi niesamowicie, wyregulowana i ustawiona tak jak chciałem. Świetny kontakt w trakcie realizacji. Gorąco polecam
matksful
Jeśli masz jakiś problem z gitarą, nie żyj z nim! Nie daj sobie wmówić, że "tak ma być" albo "ten typ tak ma", tylko przyjdź tutaj. Ja miałem "lekkie brzęczenie na kilku progach przy podciąganiu" i "pękającą strunę przy strunociągu" - oba udało się usunąć. Pierwszy raz w życiu po wizycie w warsztacie nie musiałem nic ustawiać - po prostu plug and play. Tanio nie jest, ale mówimy tu o ręcznej, nierutynowej i często kreatywnej pracy, wspartej wiedzą, doświadczeniem i sprzętem. Z tej perspektywy ceny wydają się rozsądne.
M R
Polecam, gitara po naprawie jest jak nowa.
Artur Bagiński
Po kolejnej wizycie z moim basem mogę powiedzieć tylko tyle że ...Brakuje słów aby opisać obsługę - najwyższy możliwy poziom ! Wykonane zostało mosiężne siodełko na zamówienie do mojego basu, zostało zrobione perfekcyjnie. Na ogromny plus - nie wciskają ci dodatkowych kosztów, płacisz za to co sobie życzysz aby zostało zrobione. Nie oddam już nigdy swoich gitar pod inna opiekę niż tą od ekipy GH. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę GuitarHelp, trzymajcie się !
Jakub Szeszko
Gitara jak nowa a nawet brzmi lepiej. Polecam profesjonalne podejście
Paweł Maziarz
Profeska, polecam
Mateusz Nikodem
Pełna profeska, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Polecam.
Marcin Padusiński
11 dni temu odbierałem mojego MM Stringray'a pozostawionego do serwisu. Od momentu odbioru nieco upłynęło. Na pewno zajrzę jeszcze, bo jestem przekonany do standardu usług. Możliwe, że w kwestii bardziej tuningu: chcę mieć nieco więcej przestrzeni, by struny mniej „brzęczały”.

Uważam, że to były najlepiej wydane pieniądze na sprzęt od czasu zakupu tego instrumentu. Bas ma nowe życie. Dziękuję!

Adam Fiedorczuk
I have been to this place numerous times with instruments valued low and high. These guys are always eager to answer your questions and do a great job regardless of what instrument you bring. Timely service as well. In fact, I'll be stopping by this week to address fret buzz issues with my les paul. These guys are the real deal, full professionals.

 

(Przetłumaczone przez Google)
Byłem w tym miejscu wiele razy z instrumentami o niskiej i wysokiej wartości. Ci faceci zawsze chętnie odpowiedzą na twoje pytania i wykonają świetną robotę niezależnie od tego, jaki instrument przyniesiesz. Terminowa obsługa. W rzeczywistości zatrzymam się w tym tygodniu, aby zająć się problemami budzącymi niepokój z moim les paul. Ci faceci to prawdziwa okazja, profesjonaliści.

Robert B
Miło i profesjonalnie. Panowie znają się na rzeczy - gitara którą już prawie sprzedałem, po wizycie w Guitar Help uzyskała dożywocie u mnie :)
Jeśli już mam się do czegoś przyczepić to nieco przydługie terminy i dość wysokie ceny, niemniej jednak mogę z czystym sumieniem polecić - jakość usług na najwyższym poziomie.
Rafał M
Profesjonaliści
Dariusz Czyżewski
Furch d40 nowy, do regulacji. Pierwotna akcja strun - tragedia. W ramach serwisu: szlif progów, krzywizna gryfu, regulacja wysokości strun siodełko, mostek (w tym wymiana podstawka). Po regulacji: E6 2,8 mm, E1 poniżej 2 mm nad 12 progiem. Pełen komfort gry, idealne strojenie. Jednocześnie w trakcie serwisu, w stałym telefonicznym kontakcie. Tak trzymać. Wrócę w razie potrzeby ;).
Dżeli
Oddałem swojego Taylora w ramach naprawy gwarancyjnej, którą dodam zaproponowała mi sama obsługa serwisu! W momencie, gdy odebrałem gitarę po prostu opadła mi szczęka. Gitara została znakomicie wyregulowana i ustawiona. Głównie miałem problem z wygiętym gryfem i bardzo wysoką akcją strun, po regulacji aż miło ponownie złapać za wiosło i spędzać beztrosko godziny. Nie chce, żeby ta opinia wybrzmiała trochę w stylu " od kiedy odebrałem gitarę mogę wreszcie spokojnie bawić się z wnukami" 😀 , ale szczerze, jakość wykonania zasługuje na najwyższe uznanie. Wielkie dzięki !
Miguel Hlusicka
Guitarhelp is a professional guitar workshop for amateurs and pros.! Their service is 10 out of 10... careful service, attention to details, precise work, great advices, friendly environment (they all speak English). Thanks to Wojtek, Radek and all the employees I had all my basses sounding and looking the best possible. I got this Mixbass 6-string bass modified several times, both internally and externally. It sounds and looks as a work done by the best shop in Poland..! Totally recommended


(Przetłumaczone przez Google)

Guitarhelp to profesjonalne warsztaty gitarowe dla amatorów i profesjonalistów! Ich serwis to 10 na 10 ... staranna obsługa, dbałość o szczegóły, dokładna praca, świetne porady, przyjazne środowisko (wszyscy mówią po angielsku). Dzięki Wojtkowi, Radkowi i wszystkim pracownikom brzmiałem i wyglądałem jak najlepiej. Ten sześciokrotny bas Mixbassa został zmodyfikowany kilka razy, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Brzmi i wygląda jak dzieło najlepszego sklepu w Polsce ..! Całkowicie zalecany

Bi Kej
Specjaliści polecam bardzo
Krzysztof Leszczyński
Bardzo sympatyczni i fachowi ludzie. Dzięki za pomoc.
Krzysztof Grembowski
Bardzo fachowy serwis gitar i basówek. Znają się na rzeczy, mój kilkuletni bas po remoncie u nich brzmi dużo lepiej.
Krzysztof Stępień
Pełen profesjonalizm! Polecam serdecznie! :)
Marcin Bączkowski
Gitary dwie klasy wyzej
Franciszek Lubicz-Łapiński
Są najlepsi w Warszawie !! wiadomo dlaczego bo są prekursorami w swoim fachu ! Moja gitara która wyszła spod ich rąk i jej brzmienie , łatwość gry... brak mi było słów nadal jestem zachwycony tym co z nią zrobili :) polecam gorąco !!!
Oskar Liberadzki
Szybko miło i profesjonalnie. Widać że panowie znają się na fachu. Polecam.
Łukasz Schodowski
Nie ma lepszego miejsca w Warszawie dla Twoich gitar. Polecam bardzo. Wszystkie naprawy i serwisy robione z pasją do instrumentów. Zawsze tu wracam z moimi gitarami.
Jaimeson Musich
Amazing repair shop, with exceptional human beings working there. A+ 😁


(Przetłumaczone przez Google)

Niesamowity warsztat naprawczy, w którym pracują wyjątkowi ludzie. A + 😁

Asia Joo
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Przyszłam z problemem do zrobienia „na już”, przed koncertem, bez większych nadziei na tak nagłą pomoc i zostałam mile zaskoczona. Spędziłam tu ok 25 min i gitara znów stroiła. Super!
Ireneusz Machnicki
>Bardzo polecam. Zaufałem im i nie zawiodłem się.
Przemysław Matusiak
Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm i rewelacyjna obsługa .
Tom Jac
Są najlepsi w Warszawie a może i nie tylko. Nie wiem bo od lat tylko do nich oddaję swoje gitary. Zawsze mogę na nich polegać. Nic na siłę. Wszystko z głową. Polecam wszystkim muzykom. Tym pro ale nie tylko..bo oni nie pytają ile masz lajków na fb..zawsze robią na 100%. Pozdrawiam i dziękuję!
Maciej O.
Po wizycie w Guitar Help moja gitara wskoczyła na wyższy level. To zupełnie inny instrument! Polecam!
Anita Płóciennik
Pełen profesjonalizm!
Miłosz Pawłowski
Świetny pracownia lutnicza
Paweł S
Najlepsi lutnicy z jakimi miałem do czynienia. Polecam, bo naprawdę warto!
Szym Zalew
Ekspresowa naprawa, przemiła obsługa
Robert Zolkowski
100% profesjonalizm, gitara gra jak nigdy dotąd
Waldi
Wystarczającą rekomendacją jest to, że po powrocie gitary z Guitar Help szybko zarezerwowałem termin aby oddać w ich ręce moją drugą gitarę. Pełny profesjonalizm
Przemyslaw Olejniczak
Opiszę krótko ;) moje doświadczenia z pracownią Guitar-Help.
Będąc przejazdem, w drodze na urlop, w Warszawie chciałem oddać moją gitarę do lutnika, celem optymalnego ustawienia.
Gitara to elektroakustyk Takamine GF30CE, która kupiłem nową półtora roku temu. Jako, że na stałe mieszkam w niemieckim Hanowerze tam oddałem ją do serwisu na pierwszy setup z sugestią m. in. obniżenia akcji strun. Pan stwierdził jednak, że w zasadzie wszystko jest ok.
W Warszawie zadzwoniłem do Guitar-Helpu z nadzieją, że uda mi się podrzucić gitarę do ustawienia, bo miałem na to tylko jeden dzień. Pan Wojciech zgodził się na przyjęcie instrumentu, więc popędziłem na Sandomierską. Umówiliśmy się, po krótkiej prezentacji gitary, że zadzwoni do mnie z diagnozą. Po jakichś dwóch godzinach wiedziałem więcej: obniżenie akcji, odwzorowanie radiusa podstrunnicy na siodełku i mostku, szlif progów, ustawienie piezo pod kątem jednakowej głośności. Moja odpowiedź mogła być tylko jedna: robimy!
O 19 zgłosiłem się po gitarę. Pan Wojciech kończył zakładanie strun, jeszcze tylko mała korekta krzywizny gryfu i gitara trafia w moje ręce. Nie miałem nawet kostki pod ręką, ale jak złapałem kilka otwartych akordów to opadła mi szczęka i banan pojawił się na twarzy. Akcja niziutka przy siodełku, jak w elektryku i nic nie brzęczy. Zadowolony zapłaciłem za dobrze wykonaną pracę i udałem się na dalsze testy.
Krótkie podsumowanie: serwis Guitar-Helpu jest warty swojej ceny. Odebrałem inną gitarę, poprawił się strój i brzmienie, a wygoda gry to przepaść w porównaniu do fabrycznego instrumentu, a nie jest to gitara budżetowa.
Polecam i sam będę się tam pojawiał, jak tylko będę miał okazję. Dzięki!
Grzegorz Dziubka
Bardzo rzetelnie wykonana robota - regulacja gitary i szlif progów. Świetna obsługa, dbałość o detale, precyzja. Ceny nie są niskie, ale za jakość niestety trzeba płacić. Śmiało można powierzyć swój sprzęt - trafi w dobre ręce.
Bart Pałyga
Profeska.Polecam!
ala motyw
Szybko, elegancko, z klasą. Warto skorzystać.
Witold Urban
Polecam. Bardzo profesjonalnie.
Mirosław Aleksander Miernik
Szybko, dobrze, profesjonalnie. Miła atmosfera.
Darek Purchala
Miła sympatyczna obsluga fachowe doradztwo
Krzysztof Włodarczak
Ludzie z serem do gitar! Full profeska! Gorąco polecam.
Sebastian Bieniek
Świetne miejsce. Czułem się tam jak u doktora, tyle, że do gitar. Mają bardzo duże doświadczenie, lubią to co robią. Bardzo mi pomogli. Byłem w nagłej potrzebie i zgodzili się mi pomóc. Bardzo im jestem za to wdzięczny. Dzięki nim tego samego dnia pojechałem do Wrocka i pobiłem rekord guinnessa w graniu Hey Joe 😃 Na pewno dam pod dalszą opiekę akustyka i przyjdę z elektrykiem. Nie tyle co wyregulują gitary ale i dadzą im drugie życie.
Agnieszka Rajtor
Fachowa i miła obsługa. Polecam
Mateusz Żeruń
Genialna pracownia! Panowie znają się na swoim rzemiośle. Gitara oddana w Ich ręce wraca do właściciela jako instrument z wyższej ligi. Dwie gitary serwisowane zgodnie z sugestiami Lutnika i 100% satysfakcji z mojej strony. Polecam!
Piotr Salamonowicz
Rzetelne doradztwo, fachowość, obiektywna ocena na ile instrument warto naprawiać a na ile lepiej kupić nowy. Polecam!
Kuba James
Best luthiers in Warsaw.
Thanks to Guitar Help my acoustic guitar got a second life. It never sounded that good before; after repair: string action is low, neck is perfectly straight, frets are levelled and shiny. Nut and bridge height got adjusted as well.
To get an instrument from the shop sounding the way my guitar sounds now I would need to spend 6x times more money than the actual repair cost.
Perfect customer service, I am sure I will be back - this time with my Epi Les Paul Standard.


(Przetłumaczone przez Google)

Najlepsi lutnicy w Warszawie.
Dzięki Guitar Help moja gitara akustyczna dostała drugie życie. Nigdy wcześniej nie brzmiał tak dobrze; po naprawie: działanie strun jest niskie, szyja jest idealnie prosta, progi są wyrównane i błyszczące. Osiągnięto również regulację wysokości nakrętki i mostu.
Aby instrument ze sklepu brzmiał tak, jak brzmi teraz moja gitara, musiałbym wydać 6 razy więcej pieniędzy niż rzeczywiste koszty naprawy.
Doskonała obsługa klienta, jestem pewien, że wrócę - tym razem z moim Epi Les Paul Standard.

Rafał Czoj
Bardzo polecam. Nie naciągają na kasę i znają się na rzeczy. Oddałęm gitarę z pękniętym gryfem. Po naprawie nie było widać że sprzęt był uszkodzony.
Jedyny słuszny lutnik ;)
Anna Miazek
Już kilka razy korzystałam z usług Guitar Help, mogę śmiało stwierdzić, iż spotkałam się tam z profesjonalną, szybką i miłą obsługą! Można spokojnie zostawić tam swój potrzebujący pomocy sprzęt. Polecam jak najbardziej!
Leonard Luther
Polecam
Tobiasz Jarosiewicz
Trudna naprawa gitary akustycznej 12 strunowej, po kilku tygodniach usterka wróciła ale w ramach gwarancji została naprawiona ponownie nieodpłatnie. Nietypowe rozwiązanie sprawdziło się i gitara świetnie się sprawuje.
Google User
Odebrałem dzisiaj gitarę akustyczną z Guitar Help. Generalnie zależało mi na tym, aby doprowadzić ją do stanu używalności. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Teraz to jest zupełnie inny instrument. Nie poznaje tej gitary. Nie mogę się nadziwić i nagrać. Zdecydowanie polecam i dziękuję Guitar Help!
Karolina CARROLLINE
Gitara 🎸 działa jak przed wypadkiem. Polecam
Jan Rachoń
Już po raz kolejny skorzystałem z usług Guitar Help - moja przygoda z tym miejscem zaczęła się od połamanej gitary która była moim prezentem od rodziców z 18 urodzin i choć nie posiada znaczącej wartości materialnej jest dla mnie ważna - myślałem, że jest spisana na straty jednak została uratowana - praktycznie bez żadnych śladów - jakość wykonanej pracy była dla mnie zaskoczeniem. Od wtedy o moje gitary zawsze dba Guitar Help. Wiem, że pracują tam profesjonaliści którzy są w stanie zrealizować moje wszystkie często karkołomne pomysły. Za każdym razem po odbiorze gitary jestem kilka dni zdziwiony jak pozytywnie może zmienić się mój instrument. Zdecydowanie polecam to miejsce!
Tomasz Szymczak
Kupiłem sobie kiedyś gitarę elektroakustyczną urzeczony jej wyglądem. Trochę twardo się na niej grało, ale inne akustyki w sklepie też były twarde, więc myślałem, że tak musi być i skoro inni gitarzyści dają radę, to ja też dam... Ale jednak nie dałem. Ze względu na komfort grania sięgałem do starego klasyka, a akustyk się kurzył i zabierał miejsce w pokoju. Po latach postanowiłem, że albo coś z tą gitarą zrobię, albo zużyję w kominku. Na szczęście oddałem ją na kurację w Guitar Help i teraz palce wchodzą w struny jak w masełko zostawione na stole w letnie popołudnie. Wreszcie, po latach, mogę się nią nacieszyć, a klasyk... jakiś taki twardy się zrobił, niewygodny ;). Dziękuję Guitar Help, za to, że za grosze sprawiliście mi "nową" gitarę :).
Adam Jeleniewski
Dzięki czarodziejom z Guitar Help czterdziestoletni Greco ze stanu bliskiego rozpadowi powrócił do pełnej świetności, gitara wręcz sama gra w rekach. Usługi warte każdej złotówki
Jacek Szabrański
Serwisowałem starą mandolinę oraz dwunastostrunowego akustyka. Za każdym razem odebrałem o klasę lepszy instrument, zdecydowanie wygodniejszy, świetny intonacyjnie. Radość z grania teraz jest zdecydowanie większa. Dzięki Guitar Help, niebawem wpadnę z kolejnymi wiosłami.
Maciej Kulesza
Meksykański Fender nabrał nowego życia po wizycie w Guitar Help. Przyniosłem mocno zniszczony instrument, a odebrałem jak nowy, bez śladu rdzy na mostku, wyczyszczona elektroniką i świetnie ustawioną akcją strun. Gorąco polecam bo sam nadal będę korzystał z usług Guitar Help.
Hubert Adamus
Szybki i sprawny serwis. Profesjonalne podejście do klienta. Gitara po serwisie jak nowa. POLECAM
Ana GiDo
Bardzo dziękuje za przywrócenie do życia mojej gitary! Pełna profeska: szybko, konkretnie, z informacją co i dlaczego, dodatkowo w sensownej cenie. I to właśnie o Was słyszałam zanim oddałam sprzęt w Wasze ręce: pasja i profesjonalizm. Dzięki i polecam!
Aleksander Czajkowski
Świetne miejsce i prawdziwi fachowcy, usługi naprawdę warte swojej ceny. Po serwisie moja budżetowa yamaha brzmi niemal jak profesjonalny instrument. Gorąco polecam. Gwarantuję że przy odbiorze instrumentu uśmiech wstąpi na twarz właściciela :)
RidleySW
Świetny serwis, szybko, sprawnie pełen profesjonalizm. Po odebraniu gitary miałem łzy w oczach bo nigdy tak idealnie nie brzmiała.
jusineczkin jusineczkin
Po raz kolejny oddałem gitarę w "awaryjnym" momencie. Świetna regulacja + ciekawe sugestie i różne opcje do wyboru i oczywiście wszystko na czas. Mój odmalowany strat w którym progi chciały wyjść na spacer a menzury prawie nie było został ogarnięty praktycznie od zera w ekspresowym tempie - polecam serdecznie!
user photo
Hmm... Jak pomyślę, że zostawiłem tam tyle kasy... to biorę gitarę do rąk i mi przechodzi. Gitara to elektroakustyczny Furch D40 Deluxe. Do serwisu prawie 170 km. Usługa wykonana w tym samym dniu po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Było twardo, wysoko i odstrajająco. Po korekcji i regulacji chyba wszystkiego :) jest rewelacyjnie wybrzmiewająca, miękka i bardzo wygodna. Jestem bardzo zadowolony. Polecam, było warto.
Piotr Urbański
Takiego miejsca szukałem. Potrzebny mi był ktoś, kto tchnie w moją gitarę nowe życie. Mój bas patriot Peaveya kupiłem jakieś 10 lat temu od gościa, który sprowadzał instrumenty z USA, okazało się że mój bas pochodzi z 1987 i to kawał dość dobrej gitary, ale zaniedbanej. Panowie z Guitar help wymienili mi progi, poprawili krzywiznę, zmienili siodełko i dopicowali gitarę optycznie. Czuć, że to pasjonaci, którzy wiedzą o czym mówią i jak traktować instrument. Pepik, pierwszy wokalista Pull the wire.
Daniel Dmochowski
Panowie z Guitar Help to prawdziwi profesjonalisci. Moj Epiphone Flying V po wizycie przy Sandomierskiej stal sie instrumentem i klase lepszym. Wszystkie niedoskonalosci (ktorych bylo wiecej niz myslalem) zostaly mi przedstawione i oczywiscie wyeliminowane. Polecam Guitar Help wszystkim, szczegolnie tym ktorzy nigdy nie korzystali z uslug lutniczych. 5/5
Tomasz Janik
Pełen profesjonalizm - tak w skrócie można opisać wrażenia po skorzystaniu z serwisu Guitar Help. Oddałem w ich ręce ukochany, dość kosztowny instrument z którym miałem problem (PRS SC USA). Usterka została usunięta, gitara wróciła doskonale wyregulowana. Wszystkie czynności zostały wykonane po wcześniejszej diagnozie problemu i telefonicznym uzgodnieniu kosztów ewent.serwisu i z podaniem różnych wariantów. Dodatkowo sam problem z instrumentem został mi profesjonalnie wyjaśniony przez pracownika GH. Polecam.
John Santilli
Great service.

(Przetłumaczone przez Google) Znakomita obsługa.
Paweł Chrapkowski
Szybko,profesjonalnie,super!!!
Tomasz Tytus Rutkowski
Daje 5/5. Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Panowie znają się na rzeczy. Ostatnio przygotowali mi mojego wiekowego Tokai Jazz Sound w wersji fretless w taki sposób, że brzmienie tego basu wprowadza mnie w osłupienie!! Był robiony m.in szlif podstrunnicy - klasa:) Oddaje do GH wszystkie swoje basy do serwisowania i setup'u. Polecam gorąco i pozdrawiam
TTR
Piotr Mroczkowski
Rewelacyjna obsługa, wszedłem i od razu podszedł do mnie Pan który z zaangażowaniem poświęcił dużo czasu aby wstępnie, ale bardzo rzeczowo wyjaśnić mi przypadłość na jaką cierpi moja gitara i wytłumaczyć na czym polegała by naprawa i jaki byłby jej ewentualny koszt, za rozmowę i ocenę gitary nie zapłaciłem nic. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam i na pewno jeszcze kiedyś się u Was pojawię.
Bartek Ambroziak
Kupiłem Gibsona SG Special. Sprzęt używany, ale raczej składowany niż grany. Lakier nitro poświadczył o tym głębokim wżerem na gryfie, prawdopodobnie od stojaka. Gitara wymagala regulacji. Akcja strun jak z Defila, menzura nie ustawiona na żadną grubość strun, pobrzękiwanie. Co mogłem ustawiłem sam, wystarczyło do grania w domu. Jednak gdy zacząłem grać w zespole okazało sie, że mój Gibson brzmi słabo i w magiczny sposób nie potrafi się przebić przez drugą gitarę. Po rożnych próbach z ustawieniami wzmacniaczy i wreszcie montażem EMG uznałem, że gitarę trzeba oddać profesjonalistom.

Do Guitar Help trafiłem przypadkowo, juz od poczatku poczułem, że dobrze. Otrzymałem szybką i sprawną pomoc. Okazało, się że sprzęt wymagał sporych regulacji. Wybrałem cały pakiet zaproponowany przez lutnika, wyłączając regulację menzury, z którą sam bym sobie poradził. Wróciłem po kilku dniach po całkiem nowy sprzęt! Progi błyszczące, akcja strun niziutka (wczesniej nie byłem w stanie tego zrobic sam z powodu brzeczenia - krzywizna gryfu). Menzura ustawiona "z rozpędu". Potraktowano to jako gratis. Gitara gada jak nigdy, wygoda gry zwiększyła sie niesamowicie. Sprzęt właśnie znów u nich leży, czeka na wiercenie pod 2x9V. I powiem wam wszystkim szczerze, juz wiem że gitara bedzie tam chodzila regularnie na przeglądy. Przychodzicie z dowolnym instrumentem a oni robią z niego 130% normy! Polecam szczerze ludzie. Chcecie żeby wasze wiosło zaśpiewało jak gitara za 15k? A przynajmniej zeby gralo się na nim równie komfortowo, to nie znam innego miejsca gdzie zrobia to równie fachowo.

PS moja gitara była tak pokręcona, że po regulacji drewno zrobilo znów co chciało. Panowie ustawili ją ponownie w ramach gratisowego przeglądu poremontowego. Gratulacje.
Tomasz Sobisz
Oddałem nowego PRS-a, do przejrzenia, regulacji i obniżenia strun. Gitarę zawiózł kolega jako że mam ok 100km do W-wy. Mimo że kontakt był tylko telefoniczny, instrument wrócił do mnie ustawiony tak jak sobie wymarzyłem. W moim przypadku Panowie potrafili konkretnie doradzić, bez generowania niepotrzebnych kosztów. Dzisiaj zadzwoniłem bo zauważyłem że po jakimś czasie struny lekko się podniosły. Pan zaproponował mi krótkie przeszkolenie jak ustawić samemu krzywiznę gryfu, zamiast jak większość lutników "skroić" frajera za kolejną usługę. Dla mnie jet to profesjonalne i rzadko spotykane podejście do pracy. Polecam gorąco tą pracownie.
Maxciej Najjaśniejszy
W Guitar Help serwisowałem już 4 gitary, to czarodzieje :) nawet z totalnego paździerza potrafią wyczarować doskonałą gitarę.
Teraz moje wiosła same grają i to jak! Koledzy mi zazdroszczą, dziewczyny jarają się jak dzikie, czego chcieć więcej?
Chyba tylko kolejnej gitary :)
Tomasz Zduleczny
Tak naprawdę te 5 gwiazdek to dużo za mało w stosunku do tego jak zespół Guitar Help zajmuje się gitarami - jak dla mnie to jest co najmniej 20/5 ! Do Pana Wojciecha trafiły dwie gitary - Dean ML FBD oraz Greco EG 600 Custom. Podejście oraz profesjonalizm przerosło najśmielsze oczekiwania. Ciągły kontakt ze strony Pana Wojciecha, informowanie co się dzieje i co trzeba zrobić a także, co najważniejsze - terminowość - sprawiają, że współpraca z Guitar Help to czysta przyjemność! Widać, że instrumenty to ich pasja i dbają o nie jak o swoje! Brawo Panowie!!!
Łukasz Boniewski
Od ponad roku oddaję swoją gitarę do Panów z Guitar Help i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Oprócz fachowego podejścia do zagadnień, rzetelności i terminowości zawsze można liczyć na miłą rozmowę oraz pomocne rady :) Gorąco polecam!!!
waldek mierzejewski
Serwisuje wszystkie swoje gitary w Guitar Help - elektryczne i akustyczne. Ostatnio do serwisu trafił niedawno zakupiony Taylor, który jak się okazało wymagał solidniejszej regulacji. Jako że Guitar Help jest autoryzowanym punktem serwisowym Taylora, wszystkie prace udało się zrealizować w ramach serwisu gwarancyjnego producenta, a więc bezkosztowo dla klienta. Warto wspomnieć o tym, że całość komunikacji z producentem w zakresie uruchamiania gwarancji wziął na siebie Guitar Help, a całość procedury zajęła jakieś 3 dni robocze. Super.
No a już po odebraniu instrumentu po raz kolejny pojawiła się refleksja, że choć w sklepie ten egzemplarz brzmiał i grał według mnie najlepiej spośród wielu oglądanych, to dopiero po takiej regulacji ujawnił cały potencjał. Tym samym po raz kolejny potwierdziła się teza, która mówi, że warto aby każdy nowy instrument przeszedł rutynową regulacje w serwisie lutniczym- niezależnie od ceny i klasy instrumentu są to dobrze wydane pieniądze.
Piotr Magdziak
Świetny serwis gitarowy (i basowy!). Bardzo profesjonalne, uczciwe i zwyczajnie miłe (a to rzadkość) podejście obsługi. Bas po serwisie gra o parę poziomów wyżej, jak nie ten sam instrument. Polecam w ciemno, nawet oddać gitarę na przegląd, zdecydowanie warto!
ZabiakSuper
Firma Guitar Help to najwyższy poziom serwisowania instrumentów, pełen profesjonalizm i rzetelność. Naprawiałem tu już pięć swoich gitar i za każdym razem instrumenty wracały zrobione i ustawione jak nigdy przedtem. Urzeka mnie sterylna czystość panująca w serwisie (trochę jak w gabinecie dentystycznym :)), Gorąco polecam tę firmę. Światowy poziom. Marcin Siatkowski
Grzegorz Markowicz
Polecam firmę. Oddałem elektroklasyka Crafter zaraz po zakupie i jestem zadowolony z ustawień i korekty. Potem wykonywałem cykliczne przeglądy. Dzisiaj naprawa mocowania załatwiona od ręki na miejscu ☺
Michał Pakulski
Jestem bardzo zadowolony z poziomu profesjonalizmu jaki prezentuje Guitar Help. Firma godna polecenia. Z pewnością skorzystam jeszcze z ich usług.
Radosław Jarzynka
Bardzo profesjonalne podejście, 7 letnia gitara odzyskała drugą młodość - polecam, w przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z usług Guitar Help
Jędrek Domański
Świetni fachowcy, najlepsi w swoim fachu
Szymon Szymanowicz
Fachowo, szybko i tanio. Nic więcej dodawać nie trzeba :)
r w
Witam, GUITAR HELP to moje miejsce gdzie serwisuje wszystkie swoje gitary i jestem bardzo zadowolony. POLECAM Robb
Michał Bartosiński
Guitar Help polecił mi znajomy, któremu opowiadałem, że moja Takamine strasznie mnie irytuje bo coś brzęczy ciągle i grać się nie da. Diagnoza - pęknięte żebro. Dodatkowo kilka innych rzeczy, które można poprawić. Dwie propozycje naprawy - zakres podstawowy i wersja poprawiamy wszystko. Zdecydowałem się podejść do tematu porządnie i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolony. Nie sądziłem, że z mojego elektroakustyka da się tyle wyciągnąć. Poza tym obsługa profesjonalna i bardzo sympatyczna. Szczerze polecam.
Artur I
Panowie,
to co zrobiliście z moim basem i to na poczekaniu przeszło moje oczekiwania. Instrument nigdy nie brzmiał lepiej. Dziękuję za miłą
i profesjonalną pomoc. Warto być Waszym stałym klientem. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt.
A.I
Łukasz Tyszko
Chciałbym znać fryzjera, od którego bym wyszedł chociaż w połowie tak zadowolony jak wychodząc z Guitar HELP. Polecam.
Tomasz Wiatr
GUITAR HELP?
wprost; profesjonalne usługi serwisowania instrumentów strunowych :)

Czy kupiłeś nową czy starą gitarę rekomenduję wizytę w Guitar Help! Zrób to od razu po nabyciu instrumentu.

Czujesz, że gitara straciła parametry, gra Ci się niekomfortowo, masz zużyte progi, złą akcję strun, czujesz, że jest coś nie tak, że to nie to…, po prostu wybierz się do Guitar Help! ...doznaj przyjemności z grania.

- zrozumienie potrzeb klienta i dopasowanie do najbardziej optymalnych, bardzo dokładnych i precyzyjnie ustawionych parametrów setupu instrumentu,
- wiedza i fach,
- dokładność i precyzja,
- lojalność i terminowość.

W finale zadowolenie obu stron; Klienta, a także specjalistów z Guitar Help, którzy oddając instrument właścicielowi instrumentu widzą, że czuje, że właśnie tego oczekiwał :)

Pierwszy raz, z usług Wojtka we własnej osobie, skorzystałem w 2010/2011r.

Wraz z moimi basami Guitar Help jest moim stałym miejscem odwiedzin :)

POLECAM!
K M
Świetny serwis, obsługa i fachowość. Jakość poparta doświadczeniem!
Nikomu innemu nie powierzyłbym swoich instrumentów.
Munir Harb
They repaired my guitar within an hour when I told them I had a gig the next day. Very satisfied with the work and professionalism. Highly recommend!

(Przetłumaczone przez Google)
Oni naprawić moją gitarę w ciągu godziny, kiedy powiedziałem im, że miał koncert następnego dnia. Bardzo zadowolony z pracy i profesjonalizmu. Wysoce zalecane!
Route 11
Profesjonalna obsługa.
Tayseer Awni
(Przetłumaczone przez Google) Bardzo dobra lokalizacja, świetna obsługa, pomogli mi, chcę aby Guitar Help był u nas w Jordanii ...❤️❤️

(Oryginał) موقع رائع جداً، الخدمات رائعة ، مع اني ما رحت لعندهم بس تمت مساعدتي عن طريق الفيسبوك، بتمنى يكون شركة زي هيك عنا بالاردن... ❤️❤️
Michał Rzeźnik
Super lutnik
Michał Zbroszczyk
Zleciłem przyklejenie główki ze stroikami do gryfu, która ułamała mi się po upadku gitary i jestem bardziej niż zadowolony z efektu po naprawie :-) jak najbardziej polecam!
artur skalski
dobra rzeczowa obsługa, krótki termin realizacji, gitara z poleconą i zamontowaną przystawką śmiga elegancko, polecam
Rafał Zduniak
Od lat zostawiam w tym zakładzie swoje gitary nie bez powodu. Profesjonalna obsługa połączona z klimatem przypominającym przychodnię dla gitar daje jedyny w swoim rodzaju efekt. Każdy kto chce oddać swój ukochany instrument w jak najlepsze ręce powinien udać się właśnie do Guitar Help.
Tymoteusz Miłowanow
Pełen profesjonalizm, mój Suhr, który grał dobrze, po serwisie w Guitar Help zabrzmiał o klasę lepiej. Serwis elektroniki, szlif, i ustawienie są wykonane lepiej niż byłem w stanie sobie wyobrazić po wizytach u innych lutników. Do tego szybkość wykonania i dotrzymanie terminu, co jest w tym biznesie rzadkością. Polecam i będę polecał
John D
To, że uważam oddanie gitary do GH za jedną z lepszych decyzji w tym roku to za mało powiedziane. Mój akustyk dostał drugą młodość! To, że instrument zyskał a ja nie straciłem bo serwis przeprowadzony był w błyskawicznym tempie to jedno. Drugie to to, że lubię uczciwość Jestem więcej niż zadowolony i polecam GH z czystym sercem.
Grzegorz Chmielewski
Profesjonalny lekarz od gitar :) gitara zdrowa jak nigdy
Mirosław Kuboszek
To w pełni profesjonalny serwis! Miałem wypadek , złamałem główkę byłem załamany. Napisałem do Guitar Help w odpowiedzi dostałem słowa pocieszenia że da się to naprawić. Trwało to chwilkę ale cały czas byłem informowany o postępie łącznie z fotografiami aktualnego stanu. Koszt naprawy absolutnie do przyjęcia szczególnie jak zależy na ukochanym instrumencie . Obecnie mój Gibson Les Paul Studio gra nie gorzej niż przedtem a nawet rzekłbym że lepiej, muszę tylko kupić lepszy futerał dla niej. Polegam gorąco!! Pozdrowienia dla serwisu!
artur mozer
Długo wahałem się komu powierzyć swojego Gibsona SG...nie spotkałem wcześniej kogoś kto ma taką rękę i przede wszystkim serce do Gibsonów jak Pan Wojciech - gitara przeszła full serwis...Teraz SG błyszczy i grzmi jak nigdy wcześniej !
Andrzej Siwoń
Nie jestem znawcą tematu, ale polecam.
Dla mnie supcio.
Kacper Kukla
Jakość usług na wysokim poziomie. Obsługa świetna. Polecam bo warto oddać swoją gitarę w ich ręcę
Joanna Swiderska
Świetny, profesjonalny serwis, który troszczy się i o instrument i o właściciela. Serwisowanie poprzedza diagnoza i dokładne objaśnienie jakie prace są do wykonania ze szczegółowym kosztorysem. Mamy pełną jasność bez "nacinania" typu "a przy okazji poprawiliśmy to i tamto", więc końcowy rachunek nie zaskakuje. Rzadki przypadek zrozumienia, że głównym kapitałem firmy są powracający, zadowoleni klienci.
Tomek Boruch
Obsługa na najwyższym poziomie. W Guitar Help były już 4 moje gitary.
1.Taylor Solidbody Electric- Jako jedyni w Polsce poradzili sobie z naprawą elektroniki, zdobyciem części i idealnym ustawieniem akcji strun w mojej gitarze, rzadko spotykanym modelu .
Gitara ta została wycofana z produkcji, z powodu niedociągnięć konstrukcyjnych, ale pięknie brzmi, i nikt do momentu zostawienia jej w guitar help, nie poradził sobie z nią na 100%.
Wielkie dzięki za to Panowie, bo przez kilka lat nie mogłem znaleźć osoby, która by mi pomogła.
2. Samick TR-3. Pan Wojtek świetnie doradził mi przy zakupie instrumentu, która miała służyć do zrealizowania mojego pomysłu gitary fretles. No i wykonanie- odprogowanie i wykonanie klonowych markerów perfekcyjne.
3. Ovation Elite- w tą gitarę panowie tchnęli nowe życie.
4. Fender Stratocaster Ritchie Sambora- przegląd.

Generalnie po wyjściu z guitar help ma się pewność, że gitara na scenie będzie pracować na 100%.
Polecam :-)
Paweł DOŁĘGA
Serwisuję tutaj cztery instrumenty. I szczerze polecam to miejsce: zawsze dobrze doradzą, usługę przeprowadzą fachowo, a za drobiazgi nie policzą. Naprawdę czuć różnicę na plus po przeprowadzeniu przez nich setupu instrumentu. A ponadto panuje u nich bardzo fajna atmosfera :-).
Robert Sawicki
W Guitar Help byłem już z dwoma gitarami - Cort X-2, który miał iść na prezent i moja obecna Yamaha Pacifica 112j. W pierwszym przypadku nie dość, że panowie z GH poprawili słabą robotę mojego poprzedniego lutnika, to jeszcze odnowili dość 'zmęczoną' gitarę na tyle, że gdyby nie magia Świąt i dobry duch obdarowywania prezentami, to Corta zostawiłbym u siebie.

Ostatnio pod opiekę GH oddałem Pacificę do ogólnego przeglądu i pierwszej regulacji. Ponownie - nie dość, że całość odbyła się stosunkowo szybko, to i sam sprzęt wygląda i gra dokładnie tak, jak powinien.

Nie wiem czy i kiedy czeka mnie trzecie wiosło, ale jeśli kiedyś będę takowe miał, to już wiem, gdzie w razie potrzeby będę z nim biegał.
Maciej Wrześniewski
Dwa razy 9.5/10! Szybko, jasno i na temat. Ceny solidne i odczuwalne w budżecie, ale czego się nie robi dla swojego wiosła!
Sebastian Jaszczur
Dobry kontakt z klientem i dobrze wykonana praca.
Kamil B.
Pełen profesjonalizm! Wyciągneli z mojego Fendera Precision wszystko co najlepsze. To co robią i jaki poziom reprezentują warte każdej sumy jaką wydamy na serwis naszych gitar. Bardzo polecam!
Trurrl Trurrl
Bardzo profesjonalny zakład. Zleciłem renowację progów i ogólną regulację Tokai'a, japońskiej kopii stratocastera z lat 80-tych. Jestem bardzo zadowolony z efektów - gitara świetnie brzmi i stroi. Bardzo podobało mi się rzeczowe i fachowe podejście do klienta, pomoc w podjęciu decyzji oraz terminowość wykonania. Korzystałem wcześniej z usług innego lutnika, ogólnie było ok, ale tutaj było lepiej.
Filip B
Właśnie jestem po renowacji swojego Pearla Maxwin. Obawiałem się, że współczesny lutnik odbierze duszę 45letniej gitarze, a tu proszę! Brzmi pięknie, wygląda wspaniale! Niczego nie żałuję!

Polecam wszystkim :)
Marcin Zychma
Fenomenalne miejsce. Kupiony za kilkaset złotych z trzeciej ręki Ibanez BTB pod rękami ludzi z GuitarHelp ma ustawienie i komfort gry jak wiosło z górnej półki! Teraz czas na kolejne modyfikacje pod czujnym okiem i rękami GuitarHelp. Rada dla wszystkich kupujących gitary: nie wydawajcie max kasy tylko zostawcie kilka PLN rezerwy i po wizycie w GuitarHelp wasze ręce i uszy nie poznają wiosła które kupiliście!
Janusz eM
Mój znajomy polecił mi Guitar Help i teraz ja polecam.
Jestem zadowolonym klientem Guitar Help. W końcu moja gitara gra z dechy. Szlif progów, wymiana siodełka na kość i idealne ustawienie.
Pozdrawiam cały zespół Guitar Help!
Jeszcze raz polecam :)
Piotr Miroszewski
rewelecayjna, bardzo profesjonalna obsługa. Już nie będę sie zastanawiał gdzie oddać gitarę do serwisu!!
Maciej Kalisiak
Gitara była pęknięta, po sklejeniu brzmi świetnie!
Dobra robota, bez zastrzeżeń, polecam :)
Mirosław Borkowski
Po długich poszukiwaniach odpowiedniego serwisu, gdzie mógłbym oddać moją ukochaną gitarę Taylor w celu poprawy jej brzmienia, w końcu znalazłem… Jest to Guitar Help – wdzięczna nazwa, dla tegoż serwisu. Niesamowita pomoc ze strony Pana Wojciecha, wskazówki udzielone- bezcenne. Najpierw rozmowa telefoniczna, niewielkie zawahanie, czy zaufać i jest decyzja: wysyłam sprzęt do Was, nie pomyliłem się… w lepsze ręce moja gitara nie mogła trafić. Bardzo dziękuje za to że znowu na mojej twarzy pojawia się uśmiech gdy dotykam strun. Guitar Help- serwis godny polecenia. Pozdrawiam
Michael Grudniov
Trochę się zbierałem z tą opinią, no ale w końcu jest. Guitar Help to magicy. Serwisowałem kilka gitar - dwa GLP, dwa US straty, archtopa, akustyka. Przyznam, że jak zaczną się dzielić spostrzeżeniami z diagnozy to można wpaść w panikę - bo nie ma dla nich gitary, której nie można czegoś zarzucić (przynajmniej ja na razie takiej nie przyniosłem - jeszcze wszystko przed nami). Ale za to po serwisie - miód - gitary, które grały dobrze, grają bardzo dobrze, te bardzo dobre, jeszcze lepiej, itd. Każde wiosło po serwisie w GH nabiera takiego brzmienia, że trudno uwierzyć jak to zrobili, a komfort gry robi się idealny. Pewnie niedługo Panie Wojtku wpadnę z Furchem. Pozdrawiam i polecam gorąco.
Maciek Gołobów
Właśnie odebrałem gitarę z serwisu lutniczego.
Guitar help robi ogromnie pozytywne wrażenie.
Nigdy nie spodziewałem sie, że tak może wyglądać pracownia lutnicza.
Z racji mojego zawodu pierwsze i chyba trafne porównanie jakie przyszło mi do głowy do dobrze zorganizowana sala operacyjna;). Idealnie czysto, wręcz sterylnie, instrumenty sa obsługiwane dosłownie w białych fartuchach.
Obsługa od pierwszych minut w serwisie do momentu odbioru instrumentu jest BARDZO profesjonalna, Kosztorys jest precyzyjny, dokładnie pokrywa sie z tym co płacimy przy odbiorze.
Gitara po odbiorze brzmi znacznie lepiej, dostajesz to coś, czego w niej brakowało.
Zdecydowanie polecam Guitar Help.
Tomasz Bandyra
mistrz, szybko i fachowo
Bartosz Sawicki
Do Guitar Help zwróciłem się o odświeżenie i przegląd mojej Yamahy RGX - gitary już 16-letniej, z duszą i historią, bo to mój pierwszy i jak na razie jedyny taki instrument, pamiętający i pierwsze niezdarne e-molle, i próby, i koncerty, choć ostatnie lata przeleżała w futerale.

Po serwisie - a większych czy mniejszych korekt wymagało w zasadzie wszystko: szlifowanie progów, regulacja gryfu, ustawienia akcji strun (w tym regulacja i blokada mostu Floyd Rose), korekty w elektronice, gitara gra tak ładnym i soczystym soundem, że cała rodzina się zbiegła, żeby posłuchać, jak podłączyłem się pierwszy raz po odebraniu jej z serwisu.

Gitarzyści zawsze twierdzą, że coś tam słyszą, ale jeśli żona niedzielnego gitarzysty po dwóch usłyszanych akordach sama mówi: "o, ale ten instrument teraz pięknie brzmi", a dzieciaki łapią za dzwonki i grzechotki i zaczynają tańczyć, to znaczy, ze serwisant wykonał fantastyczną robotę :)

Lifting przeszedł również oddany do GH domowy wzmacniacz Fendera, po wymianie dwóch zużytych potencjometrów, znowu sprawnie i równo pracuje Master Volume czystego kanału a Reverb działa w pełnym zakresie, a nie tylko między godziną 3 i 5 :)

dziękuję.
Bartek Sawicki
Pan Mać
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Szybko, profesjonalnie, gitary zribione na 100%.
Agnieszka Pieniak
Świetni ludzie i genialni fachowcy. Z gitary "z problemami" zrobili CUDO, które dźwiękiem aż cieszy!
Lily White
Już dłuższy czas przymierzałem się do wysłanie swojej gitary (2008 Gibson ES 335 Dot Reissue Custom Shop) do Guitar Help. Aż w końcu nadszedł ten moment. Gitarę kupiłem, w ubiegłym roku w Niemczech i od razu dałem do serwisu do znanego lutnika. Jednak coś mi się ona rozregulowała, mały komfort gry, słaby stój, coś mi nie pasowało. Takie małe, ale bardzo znaczące problemy. Po diagnozie w Guita Help wyszło kilka ważnych spraw, które mi się potwierdziły. Gitarę otrzymałem w 100% sprawną. Jak nowa, nowe siodełko, stój bardzo dobry, komfort gry, którego jeszcze nie miałem w tej gitarze i co ciekawsze brzmienie i barwa gitary zmieniła się na dużo lepsze. Jest bardzo zadowolony z pracy Guitar Help i ich profesjonalizmu. Do tej pory to najlepszy serwis gitar jaki miałem. Testują gitarę na koncertach i wszystko wygląda bardzo dobrze. Planuje oddać wkrótce do serwisu Guitar Help pozostałe swoje gitary: 1996 Gibson Les Paul Standard, 2010 Fender Custom Shop 1962 Heavy Relic i Taylor 310 CE.
Dziękuję jeszcze raz profesjonalnie wykonaną pracę serwisową.

Bogdan Topolski / Piotr Karpienia Band
Rafał Krajewski
Super warsztat, profesjonalne i bardzo ludzkie podejście do klienta. Panowie faktycznie przejmują się wadami naszych instrumentów co skutkuje bardzo dobrym serwisem. Oddałem już 3 gitary do tego serwisu i za każdym razem dziwiłem się jak ja mogłem wcześniej na nich grać.

Polecam!
Kamil Zwolinski
Pelen profesjonalizm. Moj Musicman Stingray powrocil do zywych. Polecam w stu procentach! Fenomenalna robota. Pozdrawiam cala ekipe Guitar Help, a zwlaszcza Pana, ktory zajal sie moim basem.
Kamila K
Mistrz w swoim fachu! Nie bardzo wierzyłam że uda się poskładać mój instrument ale to co zrobił Pan Wojciech przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gitara wygląda cudownie, brzmi idealnie. Dodatkowo super kontakt przez cały okres naprawy. Panie Wojtku chapeau bas!!! Bardzo dziękuję!!!
Endowed with Grace
Powiem krótko: profesjonalizm na najwyższym poziomie. Nawet narzędzia pracy mają wyprodukowane na własne zamówienie...
Polecam każdemu gitarzyście. Satysfakcja gwarantowana!
Adam Kubiak
Regularnie odwiedzam GH ze swoją gitarą.
Kapitalna ekipa.
Zawsze wydobywają z instrumentu jakieś dodatkowe cuda.
Gorąco polecam.
Piotr Nowicki
Zaniosłem do Guitar Help mojego Strata American Deluxe po dwóch latach użytkowania i po niby jednym setupie u innego lunika, którego nazwy nie wypowiem bo mi głupio. Menzura - masakra. Brzęczenie strun w kilku pozycjach, intonacja - a w zasadzie jej brak, dźwięk tłumiony przez sąsiednie progi. Szybka diagnostyka i rozpoznanie problemu dały mi nadzieję, że będzie lepiej.
Po tygodniu odbieram instrument. Na wygląd - mój. Pierwsze dźwięki spowodowały wystąpienie objawu banana na twarzy. Grałem na niby moim ale kompletnie odmienionym Stacie. Próbowałem odnaleźć chociaż najmniejsze pozostałości po chorobie ale przyznaję- bezskutecznie. Intonacja - fantazja i miód na uszy. Dźwięk trzyma, sama radość z grania.
Równie miłym akcentem było poznanie pana Wojtka - pasjonata i człowieka o ogromnej wiedzy i kulturze osobistej! Pół godziny rozmowy upłynęło nie wiadomo kiedy.
Dziękuję za wszystko!
Piotr Kwiatkowski
Rewelacyjne miejsce i rewolucyjne podejście do instrumentu - moj Schecter Blackjack ATX odwiedził juz kiedyś lutnika - ale dopiero teraz, po wizycie w GuitarHelp wiem, że trafiłem we właściwe miejsce. Gitara ogarnięta w stu procentach; brzmienie, intonacja, wygoda gra - zniknęły wszystkie problemy których źródeł próżno szukać samemu.
Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym !
hyun kwon choi
(Przetłumaczone przez Google) Dobra obsługa idzie dobre samopoczucie

(Oryginał) 좋은 서비스 잘 받고 갑니다
Marcin
Moja Cabronita Telecaster (jak to zwykle mają nowe gitary) miała dość sporo usterek (krzywy gryf, progi itp.) Gitarę postanowiłem oddać w ręce, który mogłyby zrobić z niej nie tylko ładny, ale i świetnie grający instrument (jestem początkującym "wioślarzem" ale słuch muzyczny mam więc słyszę co brzmi dobrze a co nie :P) LABORATORIUM Guitar Help zrobiło szybką diagnostykę instrumentu i po 4 dniach odebrałem moją czerwoniastą Cabronitę odmienioną. Teraz gra przypomina surfowanie a nie jeżdżenie po wiejskich drogach ;) fachowa obsługa, miłe wnętrze, szybko i rzetelnie wykonana robota. Gdybym miał facebooka to wpisałbym wam tam "pozytywa", ale... nie mam :) jeszcze raz dzięki!
Marcin
Patryk Ewertowski
Wchodząc pierwszy raz do budynku w którym urzędują owi lutnicy od razu można wyczuć atmosferę jak w przychodni lekarskiej (prywatnej! :>). Profesjonalizm i dbanie o życie (gitar) a nawet zapach jest bardzo podobny. Oddając 2 gitary jednego dnia (w jednej trzeba było wymienić struny na grubsze i ją pod nie wyregulować, w drugiej były problemy z elektroniką i gruntowna regulacja) na naszą prośbę odebraliśmy je obie po 3 godzinach. Jeśli ktoś mnie zapyta czy polecam kogoś kto oferuje usługi lutnicze, polecę Guitar Help bez wahania, już raz wracałem i obie wizyty były warte każdej złotówki.
Jakub Skurczyński
POLECAM !!! Gitara po odbiorze zachowuję się rewelacyjnie!
Maciej Zenfler
w GH wyremontowano mi ponad 20-to letnią 12-to stunowąYAMAHĘ FG 460
stan do jakiego ją doprowadziłem bezsensowną pożyczką pozostawiał wiele do życzenia
przy odbiorze ledwie poznałem mój instrument
gitara ma tera drugie życie
jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania
polecam GH z czystym sumieniem
pozdrawiam
maciej"bunio" zenfler
Marcin Wsół
Pełen profesjonalizm, troska o sprzęt i świetna jakość wykonanych usług - tak można podsumować moją kolejną wizytę w Guitar Help. W ręce specjalistów z GH oddałem niedawno swoją nową gitarę. Sprzęt po wszystkich "zabiegach" był gotowy do odebrania jeszcze tego samego dnia, w którym go tam zostawiłem. Jeżeli zdecyduję się na zakup jeszcze jednego wiosła, na pewno trafi do GH :)
Łukasz Perkowski
Po prostu świetnie.Solidnie i rzetelnie. Polecam!!!
Maurycy Chronowski
Fantastyczny serwis! Do GuitarHelp przyprowadziłem mojego B.C. Richa, który pewnego dnia po prostu odmówił posłuszeństwa i zaczął wydobywać z siebie jedynie szum. Gitara wróciła do mnie po trzech dniach zupełnie odmieniona! Brzmi teraz wyśmienicie, a i komfort gry uległ znacznej poprawie. Usługi jak najbardziej warte swojej ceny. Przychodząc do GuitarHelp oddajemy nasze maleństwo w naprawdę dobre ręce. ;) W trakcie oczekiwania na diagnozę możemy też skorzystać z poczekalni wyposażonej w czasopisma i lodóweczkę z napojami, co było dla mnie miłą niespodzianką.
Marcin Sienkiewicz
Gorąco polecam. Kilka moich gitar odwiedziło pracownię. Gibson Les Paul Std kupiony za ciężkie pieniądze zaczął grać jak należy dopiero po kompleksowym serwisie. Udało się z niej wycisnąć dużo więcej, niż mogłem sobie wyobrazić. Polecam każdemu, komu zależy na posiasaniu sprawnej, pewnej i świetnie grającej gitary.
Bartek Wilk
Guitar Help tuningował mi do tej pory dwie gitary. Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie. W zasadzie chyba nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Bardzo polecam - na pewno przyjdę z kolejnymi wiosłami.
wojtusgl
Mój Telecaster miał problemy z progami. Konkurencyjny serwis nie mógł sobie z tym poradzić. Dopiero w Guitar Help udało się wyleczyć moją gitarę z tej bolączki. Dziękuję za naprawę i za indywidualne podejście. Polecam wszystkim. Do tego serwisu będziecie chcieli wracać:)
Franciszek Wekka
Gorąco polecam usługi świadczone przez Guitar Help. Szybkość, sprawność i pełen profesjonalizm!
Piotr Mazurek
Właściwie jak w Misiu. Już pisałem ale znikło...
Więc napiszę jeszcze raz:
Bardzo dobrzy lutnicy!
Polecam.
Maciej Niewiadomski
Guitar Help wypróbowałem za namową kolegi i nie zawiodłem się i bez obaw będę polecać innym :) Instrument został bardzo ładnie ustawiony - gitara jest dużo wygodniejsza. Innym razem usterka elektroniki została szybko wykryta i naprawiona.
Krzysztof Oszczapiński
Moja gitara po wspaniałym serwisie GUITAR HELP brzmi i spisuje się doskonale. Polecam :)
Łukasz Usydus
Dwa razy oddawałem moje basówki w ręce pana Wojtka w celu podszlifowania progów (za pierwszym razem jeszcze w czasach 44 Guitars ;) ) i za każdym razem odbierałem doskonale ustawione instrumenty. Polecam z czystym sumieniem - pełen profesjonalizm.
Gibbons
Jestem bardzo zadowolonym klientem. Nawet zdążyłem już wrócić ponownie. Guitar Help odkryłem przypadkiem w internecie. Do pierwszej wizyty zachęciły mnie fantanstyczne recenzje innych zadowolonych klientów oraz poprzednie złe doświadczenia. Moja pierwsza gitara, z którą pomogli mi fachowcy z Sandomierskiej była właśnie poprawką po nieudanej próbie udoskonalenia nowego Epiphona EL-00, instrumentu genialnego, choć niedrogiego. Gitara zyskała wiele. Wyrównano i wypolerowano progi, ustawiono nisko akcję strun, zaradzono nieco skręconemu gryfowi, wyregulowano krzywiznę gryfu, wymieniono siodełko i siodełko mostka na kościane, podklejono nie całkiem doklejony mostek. Moja druga gitara, bardzo tani Harley Benton zakupiony nowy w Thomannie za EUR 48, potrzebował takiej samej pomocy, ale zyskał o wiele więcej. Moje akustyki grają i brzmią fantastycznie. Uwielbiam te gitary i szanuję za bycie pięknymi przedmiotami z którymi miło obcować, nawet gdy nie zdejmuje się ich z wieszaka, a świadomość, że są także zadbane i w swojej najlepszej formie, jest super. Zalecana możliwość powrotu z instrumentem po dwóch tygodniach na dodatkowe oględziny, aby lutnicy upewnić się mogli, że wszystko gra, jest bardzo dobrą opcją, bo rzeczywiście doregulowywano detale w moim Epiphonie. Nie oddam następnej gitary w inne ręce. Należy wspomnieć o personelu. Profesjonalizm to bardzo bezpieczne miejsce, gdy chce się robić interesy na długi dystans. Ponadto, kultura osobista i dobra wola całego, poprawnie dobranego przez Wojciecha Przybylskiego personelu, jest nie do przecenienia. Ci młodzi ludzie, to nie chłopcy, to fachowcy i mężczyźni świadomi. Solidna firma. Pełen szacunek. Cena adekwatna do serwisu.
Wojciech Gumiński
Ekipa GH Wojtka Przybylskiego jest najlepsza! Serwisuje tutaj moje największe skarby (Fender Precision 72', Martch 2003) a ostatnio nawet wybrałem się tam ze swoim 120 letnim kontrabasem! Oprócz profesjonalnej usługi dostaje pewność że mój instrument jest w stanie zagrać dźwięki które słyszę w swojej głowie! Po przybyciu długiej drogi kilkunastu lutników w Polsce i Europie stwierdzam że po wizycie w Guitar Help muzyk nie będzie szukał kolejnego miejsca na "poprawienie brzmienia instrumentu". GH the BEST!
Damian Noremberg
Profesjonalne podejście do sprawy. Zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Warto odwiedzić to miejsce, aby instrument sprawiał jeszcze większą radość niż zwykle.
Merytorycznie i miła atmosfera. Polecam.
Borys Stokalski
Świetny, profesjonalny serwis. Padł mi Godin LGXT, mało obecny w Polsce instrument. Padł mi kanał syntezatorowy, serwisu nigdzie nie ma ... Zdałem się na wiedzę i profesjonalizm Wojtka Przybylskiego, który parę lat temu setupował (jeszcze pod szyldem 44Guitars) kilka moich instrumentów. No i ... nie zawiodłem się. Choć robota nierutynowa, wzięli się do roboty, bardzo sprawnie znaleźli problem (choć to nietypowa elektronika RMC) i skutecznie naprawili. Co więcej, zdiagnozowali swoimi czarami w świetnym skądinąd instrumencie rzeczy do poprawienia (gryf, progi itp) i zamienili moją ulubioną gitarę w wiosło absolutnie wyścigowe. Akcja warta każdej zlotówki!
Rafał Cegiełka
Bardzo profesjonalna obsługa, szybko i nie najdrożej. Panowie w kitlach miło i sprawnie obsługują, nie ma co się martwić o sprzęt. Mój Epiphone przeszedł generalny przegląd i kilka prostych poprawek, a nabrała efektu świeżość brzmienia. Gitarka wygląda jak nowa, wypucowana i świecąca. Polecam!!!
Łukasz Mróz
Najlepszy serwis gitar w jakim byłem. Polecam, szczególnie dla tych, którzy do lutnika jadą specjalnie poza Warszawę. Następnym razem odwiedzajcie Guitar Help.
Szybka diagnoza i wiemy co instrumentowi dolega. W moim wypadku wszystkie usterki wymienione i naprawione przez Panów z Guitar Help przyczyniły się do wyśmienitego efektu końcowego - mój Gibson przywrócony został do stanu o niebo lepszego niż wyjechał z Nashville. Jeszcze raz dziękuję, za serwis, za profesjonalne porady oraz za szybką obsługę.
Paweł B
Fachowo, szybko, przyjemnie. Z usługi jestem naprawdę zadowolony. Obsługa nas wysłucha, sprawdzi instrument i doradzi co powinno być zrobione. Potem tylko wrócić za kilka dni, odebrać gitarkę i cieszyć się grą i brzmieniem (ktoś wreszcie bierze pod uwagę, że instrument może być potrzebny na dniach i nie każdy ma kilka zastępczych wioseł). Mój basik ma za sobą pierwszy przegląd po kilku latach i teraz już wiem, że będę go tutaj przysyłał regularnie. Polecam !
Piotrek Kornatowski
Pełen profesjonalizm
Serwisowałem w GH 3 gitary i teraz to już zupełnie inne instrumenty.
Gorąco polecam i na pewno zajrzę do nich jeszcze nie raz
Leszek Wypych
Witam, oddałem w ich ręce swoje dwie gitary, elektryczną i akustyczną. Bardzo profesjonalne podejście, zrobili wszystko super. Polecam!.
zdzisław Majewski
Wczoraj odebrałem moją ulubioną gitarę 12-kę Fendera. Do tej pory uważałem, że jest to wspaniały i jasny w brzmieniu i wizerunku instrument. Tak uważałem dopóki nie zagrałem na nim po pobycie gitary w Guitar Help. Ci, którzy przy tym instrumencie pracowali to nie są rzemieślnicy lecz wirtuozi lutnictwa. Gdyby nie ten sam numer na wklejce Fendera w pudle mógłbym myśleć, że ktoś podmienił mi instrument na egzemplarz z najwyższej półki. Uzyskane brzmienie i wygoda gry oraz cudowny kontakt i szacunek dla klienta to najwyższy poziom profesjonalizmu. Jeszcze raz wyrazy uznania, Już wiozę Wam mojego Gibsona! Pozdrawiam!
Katarzyna Garncarek
Jeśli miałabym skomentować pracę ekipy GH w 3 słowach byłyby to: pasja, profesjonalizm, zaufanie. Nareszcie moje gitary są pod okiem prawdziwych fachowców! Panowie wskrzeszają (dosłownie) instrumenty, które nadają się juz tylko na strych, co więcej wyciągają z nich najlepsze ich cechy: piękne brzmienia, nieskażone intonacje, wygodę gry.. I jednego się nauczyłam: nie warto sprzedawać starej gitary i kupować nowej! W serwisie GH stare gitary dostają nowe, lepsze życie! Polecam zdecydowanie!!!
wojciech krzak
Jako zbieracz głownie starych gitar, zawsze bałem się oddawać je w obce ręce. Tu jest inaczej. Juz pare razy przekonalem sie ze sa w GH bezpieczne i wracaja do mnie wypoczete jak po sanatorium. Polecam wszystkim fanatykom gitar!

Ps. rewelacyjna elektronika do akustykow autorstwa panow z GH. Moj przedwojenny Regal po prostu grzmi!
Dominik Salak
Nie będę się rozpisywał nad zmianami jakie zaszły w mojej gitarze po interwencji fachowców z Guitar Help. Powiem tylko tyle, że gitara nabrała nowego życia. Usługi na b. wysokim poziomie. Chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz, która mnie b. pozytywnie zaskoczyła a mianowicie podejście do klienta. Nie ważne czy przyszedłeś z gitarą b. drogą, antykiem, białym krukiem przewidzianym do występów scenicznych dla szerokiej publiczności czy zwykłą gitarą do domowego użytku, jesteś traktowany tak samo. Nie musisz być wirtuozem gitary i zawodowym muzykiem dla obsługi to nie ma znaczenia. To jest naprawdę fajne. Swego czasu miałem do czynienia z pewnym znanym lutnikiem z Radomia lecz zarówno ceny jego usług a przede wszystkim podejście do klienta bardzo zniechęcało.
Serdecznie polecam fachowy serwis prowadzony przez ludzi z pasją.
Adam G
Masz starą gitarę? Nie wyrzucaj!! Nie kupuj nowej!
Daj do Guitar Help, będzie jak nowa, albo lepsza jak nowa. Bo nową też tam trzeba zanieść do ustawienia...
Oddałem 4 stare gitary (elektryczną, basową i klasyczne) i cieszę się ich jakością, swobodą grania i brzmieniem. Nie muszę kupować.
Ten serwis to profesjonalizm w każdym calu.
Krzysztof R.
Jestem zachwycony, rewelacja! Oddałem w ręce panów z GuitarHelp dwie pełnoletnie gitary (żaden tam vintage), bez wielkich oczekiwań, bo nie sądziłem i nie wiedziałem, ile można z nich wyciągnąć. Po kilku dniach dostałem do ręki niesamowicie brzmiącego klasyka, jakby nie-mojego, wspaniale ustawionego, wygodniego, aż chce się grać! Moja druga gitara klasyczna, wcześniej o niebo lepsza, kurzy się teraz w kącie, czerwieniąc się ze wstydu. Przemiana jest nieprawdopodobna i potwierdzona przez wszystkich, którzy mieli okazję posłuchać. Druga serwisowana gitara to elektryk, który przeleżał chyba z 15 lat w ogóle nie grany. Miałem do niego sentyment, więc postanowiłem spróbować i coś w nim zrobić. Bez wdawania się w szczegóły efekt jest taki, że mam teraz zawodowo ustawioną gitarę, z nowym przetwornikiem (CrunchLab to był dobry wybór), świetnie strojący (uff, wreszcie), do tego piezo jako wisienka na torcie :) Nie miałem jej w rękach od bardzo dawna, a teraz nie chce mi się jej odkładać. Wielkie dzięki!
Paweł Stosio
Wszystko wspaniale i profesjonalnie. Miła i rzeczowa obsługa, możliwość doprowadzenia instrumentu do jego maksymalnych osiągów i poczęstunek w formie Monstera sprawiają, że jest to najlepszy serwis gitar z jakim się spotkałem :) Gorąco polecam.
Piotr Lusiński
Moja gitara wymagała serwisu.. kolega polecił mi Guitar Help, profesjonalną pracownie lutniczą, którą po wizycie śmiało można nazwać laboratorium! Po naprawie, można usłyszeć niesamowity sound, brzmienie, jakiego nie doświadczyłem wcześniej grając na tym instrumencie. Co więcej łatwość w grze i brak problemu z rozstrajaniem. Pełen profesjonalizm, niespodziewana dokładność, jak najbardziej polecam!!
Konrad S
Great work on my various Gretsches. I'm very, very picky, quite hard to please and I tend to drive luthieres crazy. Wojciech and his team are simply very good and very professional. They don't take risks and they listen. That's the big thing. I'm not particularly interested in a "luthiere's setup," as I know how I want my guitar. These guys are perfectly willing to listen to what I want (although they do have solid suggestions).

If you have a high end guitar, this is the place to take it. I wouldn't have any qualms about leaving the guitar there overnight or even over a period of a week or two to get major repairs done. It's also nice that the shop is in Warsaw and not out in the suburbs, as it is much more convenient than many places I know about. I've seen guitars that were entirely rebuilt by these guys, so don't be afraid to go for "serious work," although for musicians even basic things can be serious if you have a gig coming up.

Highly recommended.(Przetłumaczone przez Google) Świetna robota na moich różnych Gretsches. Jestem bardzo wybredna, dość trudno zadowolić i mają tendencję do kierowania luthieres szału. Wojciech i jego zespół są po prostu bardzo dobre i bardzo profesjonalny. Oni nie podejmować ryzyka i słuchać. To jest wielka rzecz. Nie jestem szczególnie zainteresowany w "setup luthiere", jak wiem, jak chcę moją gitarę. Ci faceci są całkowicie gotowi, aby słuchać tego, co chcę (choć mam propozycje stałych).

Jeśli masz wysoki gitarze zakończenia, to jest to miejsce, aby ją podjąć. Nie ma żadnych wątpliwości, co do wychodzenia na gitarze tam noc, a nawet w ciągu tygodnia lub dwóch, aby uzyskać poważne naprawy. Jest to również miłe, że sklep znajduje się w Warszawie, a nie w na przedmieściach, ponieważ jest o wiele wygodniejsze niż w wielu miejscach, co wiem o. Widziałem gitary, które zostały w całości odbudowane przez tych facetów, więc nie bój się iść do "poważnej pracy", choć dla muzyków nawet podstawowe rzeczy mogą być poważne, jeśli masz jakiś koncert.

Wysoce polecany.

Łukasz Kurpiewski
W życiu nie widziałem tak profesjonalnej i wyposażonej pracowni lutniczej. Wyciągnięto tutaj z mojej gitary absolutne 100%, mimo że wcześniej myślałem że jest z nią wszystko w porządku poza drobnostkami dotyczącymi regulacji. Po odbiorze gitarka chodzi jak nigdy! Od razu zdecydowałem się oddać tam na serwis resztę moich wioseł :) Profesjonalizm w stu procentach, nie wypuszczą żadnego klienta dopóki nie będzie w pełni usatysfakcjonowany :) Polecam sprawdzić, nawet tym, którzy myślą, że ich wiosła są dobrze ustawione :)
Jarosław Bednarczyk
Pełna profesja. Polecam. Zadbają o każdy instrument, nawet całkiem zwyczajny.
Łukasz Wronka
Świetna obsługa, full profeska, zaniosłem Sterling-a, odebrałem MUSIC MAN-a :)
Jan Sarnecki
Zanim skorzystałem z Guitar Help wydawało mi się, że nie ma z moją gitarą dużych problemów, ale mimo to pojechałem i profilaktycznie chciałem sprawdzić profesjonalnym okiem jej stan. Jako, że jestem początkujący i nie do końca znam się na rzeczy, okazało się że jednak jest sporo mankamentów. Wybrałem pełną naprawę, bez pomijania żadnych mniejszych wad instrumentu.
Moja budżetowa gitara Cort X-5 dostała nowe życie. Poznałem jej prawdziwe brzmienie. Wspaniały serwis i konkretna obsługa :)
Gorąco polecam!
Bartek Królik
Z bólem serca oddawałem swój skarb w ręce obcego człowieka.
Pan doktor z Guitar Help okazał się wyjątkowo delikatny, a jego ręce lecznicze !!!
Mój Musicman Stingray Bass z '76 roku GRZMI obecnie jak FORTEPIAN.
Nic dodać nic ująć.
Polecam wszystkim.
Bartek Królik
Michał Pajer
W ręce lutników z Guitar Help'a powierzyłem swoją gitarę, która została zdiagnozowana w 15 minut, a sprawna po 3 dniach. Świetna i profesjonalna obsługa oto cały Guitar Help! Serdecznie polecam!
Francesco Chiarini
Mr Wojtek and his team did a great job as usual. I brought them my Ibanez avoustic guitar with a broken Shadow SH141 pickup. Not only they repaired it in a short time, but now IT SOUNDS EVEN MUCH BETTER THAN BEFORE!
Absolutely the best "liutnik" in Warsaw and one of the best I ever met in Italy and Switzerland too. Moreover, the quality vs price ratio is outstanding.
Thumbs up! ;)


(Przetłumaczone przez Google) Pan Wojtek i jego zespół wykonał świetną robotę jak zwykle. I przyniósł im mój Ibanez avoustic gitarze ze złamanym Cień SH141 pickup. Nie tylko oni naprawił ją w krótkim czasie, ale teraz to brzmi nawet znacznie lepiej niż wcześniej!
Absolutnie najlepszy "liutnik" w Warszawie i jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek spotkałem we Włoszech i Szwajcarii też. Ponadto, jakość vs stosunku cena jest znakomita.
Kciuki w górę! ;)
Pan zły
Po dwóch latach odstawiłem akustyka i sięgnąłem po Ibaneza Prestige, który stał w kącie i zdążył się już zakurzyć. Kupiłem go ładnych parę lat temu i oprócz jednej krótkiej wizyty u lutnika zaraz po tym jak dotarł do mnie z Japonii nic z nim nie robiłem, oprócz grania rzecz jasna, bo uznałem, że gitara jest wręcz idealna. Minęło kilka lat i dowiedziałem się jak bardzo się wtedy myliłem. Oddałem gitarę do Guitar Help. Tam Pan w białym kitlu fachowo poinformował mnie co powinno się poprawić w tym instrumencie. Byłem trochę zdziwiony, że aż tyle, ale zaufałem i warto było. Po kilku dniach odebrałem inny instrument! Przyznam, że nigdy nie trzymałem w rękach tak doskonałego instrumentu. Wszystko było po prostu zaje...te! Początkowo nosiłem się z zamiarem sprzedania tej gitary, ale pół godziny gry na instrumencie przygotowanym w Guitar Help sprawiło, że zmieniłem zdanie. Czapki z głów, Panowie! Pełen szacun! Szczerze polecam tych dżentelmenów!
Bart M
Po długiej przerwie w graniu wróciłem do swojego instrumentu. Niestety nie brzmiał najlepiej. Nierzadko słyszalne były szumy i brzęczenie strun.
Szukałem w internecie lutników na terenie Warszawy i powiem szczerze, że po paru telefonach, przyszedł czas na Guitar help i to był właśnie ten właściwy.
Od samego początku uprzejma i profesjonalna rozmowa oraz słowne zapewnienie o terminie odbioru gitary.
W rzeczywistości było jeszcze lepiej, bo poza sprawami do naprawienia, wyregulowania które były mi znane, Panowie znaleźli kilka innych kluczowych.
Zostawiłem u nich ukochany instrument nadszarpnięty wiekiem, a odebrałem Nowy instrument w którym po raz kolejny się zakochałem. Brzmienie niesamowite, czystość dźwięków i strojenie takie jakie powinno być od samego początku.
Szczerze polecam Ten serwis.
Wchodząc tam czuje się, że pasja Panów urzeczywistniła się w 100%.
Jeśli będę miał jeszcze kiedyś problem z jakąkolwiek gitarą na pewno oddam ją w Ich ręce.
Filip Kopiczyński
Polecam Guitar help z całego serca. Dałem do szlifu progów i ustawienia swojego ukochanego Furcha s24. Efekty tych zabiegu był po prostu niesamowite. Dawałem gitary do innych lutników ale dopiero tu poznałem co znaczy perfekcyjne ustawiona gitara i profesjonalizm w fachu!
Pawel Przybylski
Miesiąc temu odebrałem z GUITAR HELP swojego Furcha JV 61 i dopiero dziś mogłem się od niej oderwać aby móc napisać tę opinię! gitara jest wyregulowana fantastycznie! I muszę przyznać, że od miesiąca śpie kilka godzin krucej bo więcej czasu siedze z moim Furchem w ręku:) Dzieki chłopaki!
czarny obelisk
Kurczę.. XXI wiek dotarł nareszcie do Warszawy... Tyle lat nosiłem gitary do różnych magików.. I zawsze była jakaś lamerka... Tymczasem w Guitar Help poczułem się jak u dentysty :D Czysto, eleganccy serwisanci w białych kitlach.. Grzecznie, terminowo i co najważniejsze świetnie usługowo! Mój stary Gibson LP jest teraz tak ustawiony, że sam Les Paul by oniemiał po prostu.. Bardzo dziękuję Panowie, naprawdę bardzo. Przywracacie wiarę w normalność.
Igor Rogalski
Guitar Help to prawdziwa PROFESJONALKA. Pół roku temu serwisowałem u nich moją (wtedy) świeżo zakupioną gitarze, bo jak to z nowym sprzętem bywa nie wszystko gra jak powinno: korekcja progów w stałym naprężeniu, korekcja gryfu, ustawianie menzury, minimalnej akcji strun, wymiana siodełka na kostne oraz naoliwienie podstrunnicy (co zostało zrobione gratisowo). Ze względów braku finansów byłem ciężkim klientem, często dzwoniłem, że z czegoś musimy zrezygnować bo moje środki nie pozwoliłyby na to wszystko. Koniec końców wszystko zostało zrobione (bo jak mówili – taka fajna gitarka [Gibson Gold Top 50’s tribute] powinna brzmieć na maksimum i szkoda by było z czegoś rezygnować) - udało mi się uzbierać całe pieniądze. Jednak nawet wtedy mówili mi, że nie byłoby problemem gdybym zapłacił tylko za część serwisu, odebrał gitarę i w przyszłości doniósł resztę pieniędzy! To się nazywa zrozumienie i zaufanie!

Wczoraj przyszedłem do GuitarHelp aby pomogli mi załatwić sprawę z luzującymi się straplokami. W gitarce był za mały otwór na śrubę, przez co straploki się nie trzymały solidnie. Sam wolałem się tego nie tykać – wiercąc otwór jeszcze bym uszkodził drewno, coś by pękło i miałbym dopiero problem. Dla nich to była szybka robota, po 15 minutach odebrałem instrument. Strapy się trzymają na amen. Kiedy zapytałem ile się należy za montaż otrzymałem odpowiedź: Prezent od Mikołaja :>

Jestem zajebiście zadowolony z usług GutarHelp! Mam nadzieję, że nie będę musiał często ich odwiedzać, ale jeżeli moja gitarka będzie potrzebowała pomocy, na pewno wiem gdzie się udać!
Gorąco polecam wszystkim i pozdrawiam,

Igor
Mateusz Owczarek
Dwie moje gitary przeszły tutaj setup - absolutna rewelacja! :)
Grzegorz Piwowarek
Serwisuję swoje instrumenty(basy, gitary elektryczne a nawet raz... skrzypce) od kilku lat w pracowni GH i zawsze z niecierpiwością biegnę do domu, aby odpalić instrument i zawsze jestem zadowolony z rezultatów. Zawsze błyskawicznie i zawsze profesjonalnie.
Jakub Kubrynski
Z czystym sumieniem polecić Guitar Help. Pomijając oczywiste zalety takie jak lokalizacja, chłopaki są do bólu profesjonalni - w opinii, którą mi przedstawili po diagnozie mojej gitary dowiedziałem się z jak wielu elementów się składa :) Po wykonaniu zalecanych czynności odebrałem nową gitarę, tylko kształtem i kolorem przypominającą to co zostawiłem. Gra niesamowicie, wydobyli z niej potencjał, o którego posiadanie nigdy bym mojej Yamahy nie posądzał! Jedyny minus jest taki, że kiedyś planowałem ją sprzedać a teraz w życiu tego nie zrobię - a mieszkanie mam niewielkie... ;)
krzychu Zaborowski
Bardzo rzetelnie i uczciwie. Polecam! Gitara gra na 100% możliwości. Na pewno wrócę do tego serwisu. Jeśli planujesz kupic nowy przetwornik bo wydaje Ci się, że gitara nie brzmi najlepiej to oddaj ją wcześniej do Gitar Help. Najprawdopodobniej nie będziesz musiał zmieniac niczego.

Pozdrawiam,
KZ
Bogumil Macioch
bardzo rzetelna i fachowa pomoc, ciagle jestem wdzieczny i pod wrazeniem jakosci, nie tylko samej obslugi klienta ale tez i zyczliwosci ze strony Guitar Help, Jak najbardziej Polecam a przy okazji dodam, ze swietna lokalizacja,

pozdr,

Bogumil
PIOTR DERECKI
Z pełną odpowiedzialnością polecam GUITAR HELP. Nie spodziewałem się, że tak szybko można doprowadzić gitarę do dawnej świetności. Korzystałem z formy wysyłkowej, trwało to 3 dni i gitara była u mnie w stanie jaki sobie wymarzyłem. Coś niesamowitego! Dodatkowo obsługa na pięć z plusem. Informacje o etapach naprawy, wszystko wytłumaczone jak należy, bez zbędnych drwin z laika ;). Kolejny plus to pasja! Oni to robią z pasją, pieniądze zaś to rzecz drugorzędna. Jestem tego żywym świadkiem. GUITAR HELP zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Polecę tę firmę każdemu kto potrzebuje fachowych porad i profesjonalnych napraw.
p.s. Do każdej gitary podchodzą jak do gitary najlepszej klasy, a to się ceni. Szanują każdy instrument. Dzięki Wam za to!
Votum Poland
Świetna pracownia lutnicza! Widać, że znają się na rzeczy. Niezwykle precyzyjna robota, pełen profesjonalizm. Ustawiali nam trzy wiosła przed nagraniami studyjnymi - szybko i bez większych poprawek, cena też bardzo przystępna. Zdecydowanie polecam.
Artur Sińczuk
Najlepszy serwis "gitarowy" w jakim byłem!!! Łatwy dojazd, przystępne ceny. Osobiście polecam każdemu, kto ma jaki kolwiek problem czy "zachcianke" modyfiakcyjną swojego "wiosła" :) Zawsze coś doradzą!
Użytkownik Google
Super profesjonalnie!! Czysto jak w przychodni lekarskiej :D Najlepsza w Wawie naprawa gitar!

Pracownia Guitar Help

W Guitar Help serwisujemy i naprawiamy: gitary akustyczne, gitary klasyczne, gitary elektryczne, gitary basowe, ukulele, mandoliny, banjo oraz gitary bezprogowe. Oferujemy także usługi dla instrumentów smyczkowych i dętych drewnianych w zakresie optymalizacji wilgotności drewna w komorze HygroSound.

Lutnik Warszawa

Guitar Help to profesjonalna pracownia lutnicza  w dogodnej lokalizacji. Dojazd do serwisu możliwy jest metrem, autobusem, tramwajem lub samochodem (darmowy parking przy ulicy Sandomierskiej, Starościńskiej lub Rakowieckiej). Guitar Help to jedyny lutnik w ścisłym centrum Warszawy.

Kontakt

Guitar Help
czynne w godzinach:
  10 - 19  poniedziałek - piątek

ul. Sandomierska 23 lok. 52

02-567 Warszawa

tel. +48 691 441 628

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © Guitar Help 2024. Wszystkie informacje zawarte w serwisie guitarhelp.pl są chronione prawem. Żadne z informacji zawartych w serwisie guitarhelp.pl, a w szczególności rozwiązania metodologiczne, nazewnictwo, produkty i usługi nie mogą być kopiowane, przetwarzane oraz publikowane. Naruszenia powyższej klauzuli mogą nosić znamiona czynu nieuczciwej konkurencji i podlegają sankcjom wynikającym z odpowiednich przepisów prawa.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.